fbpx
0949173422 Пн.–Сб. c 8:30 до 17:00 info@likarium.com.ua

Відновлення після COVID – 19

  • Додому
  • -
  • Блог
  • -
  • Відновлення після COVID – 19
 Відновлення після COVID – 19

На жаль, сьогоднішній день складно уявити без COVID – 19 і кожен з нас особисто зіткнувся з цією недугою. Можливо, ви перехворіли самі або це могли бути ваші близькі. Це могла бути легка форма або важка, а може і зовсім захворювання протікало безсимптомно. Але, не так важливо як довго ви хворіли і які були симптоми. Куди важливіше – відновлення після COVID – 19.


Лікарям точно відомо, що навіть після перенесеної легкої форми коронавіруса, пацієнтові знадобиться декілька місяців для реабілітації організму. Ця недуга зачіпає безліч систем людського тіла. До, відомих усім, задишки та слабкості додаються порушення травлення, погіршується якість сну, розвивається тривожність. Нерідко хворі скаржаться на проблеми з серцем, болі в тілі, постійні головні болі та дратівливість.


Безумовно, усе це впливає на якість повсякденного життя. Але, на жаль, не існує особливої пігулки, яка допомогла б повністю і швидко відновитися після COVID-19.

Однак, своєчасне звернення до невролога, кардіолога та фізіотерапевта, дозволить допомогти організму і прискорити процес одужання.
Фахівці клініки “LIKARIUM” готові допомогти пацієнтам відновити своє здоров’я після COVID-19. Наші лікарі мають багаторічний практичний досвід лікування і реабілітації після складних захворювань. В арсеналі нашого кардіолога, невролога та фізіотерапевта сучасні, безпечні методики реновації здоров’я і, звичайно ж, індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 
[an error occurred while processing the directive]